Місяць: Грудень 2017

Становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності

25-26 грудня вчителі початкових класів ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г.Ткаченка» Іванова Ксенія Олексіївна та Полоз Ганна Володимирівна пройшли курсове навчання вчителів початкових класів за «Системою розвивального навчання: 1,2 клас ( IІ півріччя )» у м. Києві Детальніше “Становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності”

Всеукраїнський фестиваль танцю

Олесь Гончар писав: “Ростити людину – це радість!.. Кожна із них – індивідуальність, і часто дуже колоритна, яскрава… З них мають бути люди завтрашні, люди майбутнього!»

Детальніше “Всеукраїнський фестиваль танцю”

Створення розвивального середовища для формування предметних і ключових компетентностей в учнів початкової школи

12 грудня 2017 року на базі КЗ «Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського» відбулось засідання творчої лабораторії з питання «Створення розвивального середовища для формування предметних і ключових компетентностей в учнів початкової школи» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук Тіхонова Наталія Георгіївна).

Детальніше “Створення розвивального середовища для формування предметних і ключових компетентностей в учнів початкової школи”