Створення розвивального середовища для формування предметних і ключових компетентностей в учнів початкової школи

12 грудня 2017 року на базі КЗ «Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського» відбулось засідання творчої лабораторії з питання «Створення розвивального середовища для формування предметних і ключових компетентностей в учнів початкової школи» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук Тіхонова Наталія Георгіївна).

У роботі групи взяла участь учитель нашої школи Іванова Ксенія Олексіївна. Засідання було дуже цікавим і змістовним. На ньому, зокрема, висвітлено такі питання:
 «Компетентнісний підхід до викладання математичної освітньої галузі в початковій школі» (доповідач – Чернецька Олена Георгіївна, викладач кафедри);
 «Освітнє середовище та методичне забезпечення Нової української школи» (доповідач – учитель початкових класів, методист із м. Світловодськ Шумейко Юлія Миколаївна);
 Проведено тренінг з питання співпраці з батьками для створення розвивального середовища (тренер – учитель початкових класів, вчитель-методист із Малої Виски Лисенко Оксана Миколаївна);
 Члени творчої лабораторії перевірили на собі дію опитувальника їз визначення множинного інтелекту за Г. Гарднером (за матеріалами НУШ), ознайомились із переліком завдань для формування різних типів інтелекту, спробували розробити деякі з них.
Невимушена атмосфера партнерства, приємне і плідне спілкування, цікава інформація – все це зробило зустріч однодумців незабутньою.
Членам творчої лабораторії «задано домашнє завдання» – обдумати, який освітній продукт можна представити в результаті роботи у творчій групі.
Тож є над чим поміркувати, є чого прагнути. А, отже, розслаблятись ніколи.