Становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності

25-26 грудня вчителі початкових класів ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г.Ткаченка» Іванова Ксенія Олексіївна та Полоз Ганна Володимирівна пройшли курсове навчання вчителів початкових класів за «Системою розвивального навчання: 1,2 клас ( IІ півріччя )» у м. Києві за темою: «Система розвивального навчання Д.Б. Ельконіна – В.В. Давидова – В.В.Рєпкіна – С.Д. Максименка в сучасній початковій школі: становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності».

Курси мали на меті закласти основи свідомого підходу до постановки навчальних завдань на уроках у системі розвивального навчання; продовжити роботу з опанування педагогічних підходів до організації парної та групової роботи на уроках в системі розвивального навчання.
Питання, що розкрили автори та викладачі:
 Поняття про навчальне завдання;
 Поняття про навчальні дії;
 Особливості педагогічної діяльності вчителя в системі розвивального навчання;
 Організація спільно-розподіленої діяльності на уроках;
 Огляд програм та підручників з математики та рідної мови (IІ півріччя);
 Методика вивчення математики та рідної мови в системі розвивального навчання.
Також було розкрито питання щодо реалізації системи розвивального навчання в умовах НУШ.
Навчання проводили науковці, автори державних навчальних програм, підручників, методичних посібників за системою розвивального навчання:
Старагіна І.П. – кандидат психологічних наук, завідувач методичним відділом ННМЦ «Розвивальне Навчання»,
Жемчужкіна Г.В. – викладач ННМЦ «Розвивальне Навчання»
Навчання проходило на базі СЗШ № 9 м. Києва.
Вчителі Полоз Г.В. та Іванова К.О. отримали сертифікати про успішне проходження курсового навчання та право викладати за системою розвивального навчання у 1 та 2 класі.
Вчителям було дуже цікаво продовжувати вивчати теоретичні засади та опановувати практичні методи та прийоми роботи в системі розвивального навчання. В майбутньому вони планують продовжувати відвідування курсів та запроваджувати розвивальне навчання на базі своєї школи.

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.