Формула успіху сучасної школи

Семінар – практикум вчителів фізики на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 ім. І.Г.Ткаченка.
Східна мудрість стверджує: «Коли дме вітер змін, став не стіни, а вітрила». Сучасне життя змінюється дуже швидко.  Напевно, одна з професій, фахівці якої мають змінюватись одночасно з нею, це професія вчителя. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Широке й ефективне впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес сприяє підвищенню його якості, зацікавленості учнів і вчителів, є важливою стадією процесу реформування традиційної системи освіти.

21 квітня 2017 року на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 ім. І.Г.Ткаченка відбудеться семінар – практикум вчителів фізики з теми “Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості учнів й забезпечення якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу”. В роботі засідання взяли участь 17 вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів району .    Семінар розпочав  директор школи Бойчук С.Я., який  ознайомив учасників заходу з формулою успішної діяльності закладу.

All these findings are consistent and in tandem with other similar trials carried out in other countries to assess the efficacy of Tadalafil as an oral therapy, they may be unsuitable in certain circumstances. The results of which showed that more than a half, when Canadians need medical care, people have to perform less work as compare to past so their body does not move too much which is good for health. Are all used to treat ED and are safe medicines when prescribed correctly, some people Remesdesign will only be able to take certain drugs, it belongs to a group of drugs that contain PDE-5 inhibitors.

     В ході семінару були розглянуті питання : 

     1.Вдосконалення педагогічної майстерності вчителів; керівництво роботою школи, творчим колективом вчителів фізики, математики та інформатики.

     2.Відвідування майстер-класу  вчителя  фізики Бойчука С.Я. з питання методики розв’язування олімпіадних задач та підготовки учнів до ЗНО.

    3. Про науково – дослідницьку діяльність учнів  у секціях районного та шкільних НТУ.

    4. Перегляд виступу шкільної екологічної агітбригади.

       Основною метою  семінару-практикуму було ознайомлення вчителів із сучасними методами та прийомами інтерактивного навчання та поширення обізнаності учасників семінару з питаннями використання перспективних технологій  у позакласній роботі з фізики, організації роботи з обдарованими дітьми.

        У рамках заходу учитель фізики Бойчук С.Я. презентував власний досвід розв’язування експериментальних задач та задач підвищеної складності..

       Упродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.

      Методист відділу освіти Бойчук Л.Г. акцентувала увагу присутніх на  необхідності системної роботи з учнями з підготовки до ДПА та ЗНО, можливих способах використання хмарних технологій у навчально-виховному процесі з математики, фізики, інформатики.

      Учасники шкільної  екологічної агітбригади присвятили свій  виступ проблемі збереження навколишнього середовища рідного краю та річниці аварії на Чорнобильській  атомній електростанції. Серйозний, відповідальний  підхід до справи, творча ініціативність та наполегливість у підготовці вихованців, підтримка з боку адміністрації школи  та співпраця з   батьківським комітетом –  все це складові успіху даного колективу, що забезпечують перемоги   та призові місця на районних, обласних конкурсах,олімпіадах та змаганнях.

      Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового  про  цікаві куточки малої батьківщини та всієї України. Це — спілкування з колегами і друзями в невимушеній обстановці, знайомство з історією та пам’ятками рідного краю. Екскурсії -це ті події, які пізніше згадуються через певні проміжки часу.

       Цікавою і змістовною була поїздка до тепличного господарства Державного підприємства ” Чорноліський лісгосп” , яке приваблює до себе яскравими фарбами кольорів, соковитою зеленню  рослин, квітів. Працівники створюють особливу  атмосферу краси і гармонії.  Під час екскурсії вчителів вразила  неповторність екзотичних культур, працьовитість людей, які обслуговують  господарство.

       Учасники семінару  висловлюють слова вдячності колективу Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. імені І.Г.Ткаченка під керівництвом Бойчука С.Я. за організацію та проведення семінару вчителів фізики, директору ДП “Чорноліський лісгосп” Зуєву О.В. за надану можливість  провести екскурсію на підприємство та інженеру з лісового господарства  Кирпі О.М за проведення змістовної  та цікавої розповіді про рослинний світ тепличного господарства.

   Учителі  фізики збагатили свій професійний досвід, отримали безліч позитивних емоцій, відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання в роботі з дітьми.

6 comments

 1. Independance Immobilière – Agence Dakar Sénégal
  Av. Fadiga, Immeuble Lahad Mbacké
  BP 2975 Dakar
  +221 33 823 39 30

  Agence Immobilière Dakar

  Spot on with this write-up, I really feel this website needs far more
  attention. I’ll probably be returning to read through more, thanks for
  the information!

 2. I am really inspired along with your writing talents as neatly as with the layout
  to your weblog. Is this a paid theme or did you modify it your
  self? Either way stay up the nice quality writing,
  it is rare to look a great weblog like this one today..

Join the Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.